Літо

-Тематичні зміни в закладах оздоровлення та відпочинку дітей-Ура! Канікули!!! (методичний посібник для організації роботи та змістовного дозвілля в таборі відпочинку з денним перебуванням )

-Збірка матеріалів до проведення тематичної зміни «Літо з англійською 2018»

-Збірка пісень "Пам-па-ру-ра"

-Рухливі ігри та розваги в дитячому оздоровчому центрі

-Інформаційно-методичний банк студента до літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах Частина 1

-Пісні та інтерактиви для ДЗОВ

-Інформаційно-методичний банк студента до літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах Частина 2

  Девізи загонів

Сценарії ігрових шоу

Сценарії свят

Конкурси
  • Конкурс веселих атракціонів (з'їсти яблуко, підвішене на нитці, не торкаючись яблука руками. На­дягнувши на свій ніс коробочку від сірників, передати її носом іншо­му учасникові гри. Зрізати приз із зав'язаними очима тощо).
  • Конкурс карикатуристів, шаржистів (малюнки мають бути необразливими, а тільки весе­лими).
  • Конкурс речень, де всі сло­ва мають по три літери, наприк­лад: «Мій ніс рік ріс».
  • Конкурс «Несміяна». Завдан­ня розсмішити Несміяну, не тор­каючись до неї руками.
  • Конкурс метальників... сірників (їх кидають як спис).
  • Конкурс «Буріме» (придума­ти вірш на задані рими).
  • Конкурс пантоміми на відомі прислів'я та приказки (наприклад: «Під лежачий камінь вода не тече»).
  • Конкурс-виставка (лісових багатств, виробів із лісового ма­теріалу, малюнків тощо).
Діти можуть позмагатися в конкурсі на найкращий малюнок олівцем, фарбами, фломастера­ми. На найкращу аплікацію, тобто на комбіновану картинку з кольо­рового папіру, обрізків матерії, соломки, лісового та декоратив­ного материалу (лусочки від ши­шок, черепашки). Добре аплікуються засушені квіти, кора дерев, пір'я птахів, дрібна галька. Діти виявляють винахідливість у кон­курсі на картину-барельєф, мате­ріалом для якої служать пластилін, глина, фарба; із задоволенням беруть участь у конкурсі на ко­льоровий орнамент, орнамент із паперу, аплікації. Учні молодших класів охоче ліплять із пластиліну та глини фігурки тварин, казкових персонажів, героїв мультфільмів. Восени в таборі можна провести конкурс на найкращий осінній бу­кет із квітів, листя. Популярною се­ред учнів є японська ікебана (ху­дожня композиція з квітів, гілочок, трави, каменів і пластиліну).
Вихованцям доступні фотографія чи люксографія. Механіка виготов­лення картин проста: на аркуш цупкого паперу чорного кольору наносять малюнок, потім прорізають його контури. Чорний папір накладають на фотопапір, засві­чують і проявляють. Те, що було чорним, стане білим і навпаки. Отримують картину, схожу на чор­но-білий естамп.
Традиційним для наших таборів став конкурс малюнків крейдою на асфальті. Тему підкаже життя. Такий конкурс можна провести в межах одного загону. Не варто забувати й про конкурс скульптур із глини, кори, м'якого дерева, шишок.
Весела пантоміма. Цей конкурс потребує спеці­альної підготовки. Вихователь або журі конкурсу відбирає в табірній бібліотеці відомі вірші Чуковського, Хармса, Михалкова, Маршака, Барто та інших поетів. Важливо, щоб вони були сюжетними, цікавими для інсце­нування.
Для участі в конкурсі кожна ланка, команда висуває 2-4 осо­би, залежно від кількості дійових осіб (бажано, щоб їх було не більше п'яти). Спочатку на сцену викликають групу дітей однієї лан­ки, їм повідомляють про склад дійових осіб і пропонують розпо­ділити ролі між собою. Потім ве­дучий читає текст, діти одразу імпровізують, інсценують його. Представників іншої ланки в цей час не повинно бути в залі, тому що через кілька хвилин їм дове­деться інсценувати той самий сю­жет.
Журі оцінює виступи й визна­чає переможця з огляду на ак­торські знахідки, дотепність вико­нання. Конкурс сприяє розвитку швидкості реакції, спритності, кмітливості; створює веселий настрій у глядачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар